Iespaidīgas dragreisa sacensības Liepājā 12-13 jūlijā.

12. un 13. jūlijā Liepājā tiks slēgta Pulvera iela, uz kuras tiks izveidota ātra un skatītājiem labi pārredzama trase, kurā norisināsies Latvijas dragreisa čempionāta 4. Posms

‘’ Bridgestone Adrenalin Dragrace Championship’’.

Pulvera ielas garums ļauj uzstādīt ceturtdaļjūdzes, 402,336  metrus garu Dragreisa taisni, kurā skatītājus priecēs aizraujošas dragreisa sacensības. Pasākuma apmeklētāji varēs aplūkot savus favorītu auto  dalībnieku parkā, kā arī drošā attālumā tiks nožogota skatītāju zona, kas ļaus pārraudzīt sacensības.

Liepājā, īpaši spraigas cīņas norisināsies Unlimited klasē. Dalībnieki cīnīsies, lai pārspētu Latvijas Dragreisa čempionāta 3. posma   dalībnieka Normunda  Lāča uzstādīto ātruma rekordu- ceturtdaļjūdzi veicot 9,29 sekundēs ar ātrumu 240,4 km/h.  Šo izaicinājumu pieņēmis  autobraucējs no Lietuvas Aivaras Štikelis, kurš ieradīsies ar  BMW auto un cīnīsies par čempiona titulu.

Pasākumā skatītāji varēs aplūkot tradicionālo„Rubbers riepu kūpināšanas šovu” savukārt  ģenerālsponsors Bridgestone sarūpējis pārsteiguma balvas skatītājiem, dodot iespēju laimēt speciālbalvas. Dragreisa dalībniekus sagaida balvu fonds no pasākuma lielā atbalstītāja tirdzniecības un servisa centru tīkla „STOKKER ” un smērvielu zīmola‘’VALVOLINE’’. Ar īpašām balvām lutinās TALLINK, sniedzot simpātijas balvas dragreisa dalībniekiem -ceļojumus uz Stokholmu. Par apbalvošanas kausiem parūpējies uzņēmums Vita Credit. Īpašs paldies pasākuma atbalstītājam Autoplius.lv un  uzņēmuma SIGMEN vadībai.

Organizatori atgādina, ka 12.jūlijā  Liepājā norisināsies treniņi un kvalifikācijas braucieni, savukārt 13.jūlijā skatītājus priecēs spriedzes pilnie finālu  izslēgšanas braucieni. Piektdienas vakarā visi apmeklētāji tiek gaidīti apskatīt atsevišķus Dragreisa auto pie EGO Club Liepājā, kas piedāvā lielisku iespēju neformālā gaisotnē satikt un iegūt autogrāfus no saviem elkiem.

Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties LAF mājas lapā, kā arī visi jaunumi un diskusijas aplūkojami www.drag-racing.lv un www.facebook.com profilā Latvian Drag Racing Championship.

Biļetes uz sacensībām būs nopērkamas pasākuma norises vietā. Biļetes cena – 5 LVL abām sacensību dienām, kā arī 1 LVL jauniešiem 7-14 g.v., bērniem līdz 6 g.v. ieeja bez maksas.

Latvijas čempionāts un kausa izcīņa dragreisā

Oficiālas dragreisa sacīkstes Latvijā notiek jau kopš 2005. gada. Pēdējo gadu laikā Latvijā dragreisa popularitāte ir strauji augusi un sacīkstes klātienē apmeklē no 3000 līdz 7000 skatītāju. Sacīkstēs piedalās no 40 līdz 90 dalībniekiem. Čempiona tituls 2013. gadā tiks izcīnīts ieskaites klasēs PRO A, PRO B, Unlimited, PRO Street, savukārt kausa ieguvēji tiks noteikti Street Modified, Street un Handicap klasēs.

Papildus informācija:

Ieva Čerņajeva

Evo Racing Team sacensību direktore

Tel.: +371 29443658

E-pasts: preseldc@gmail.com

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.