Izcīni braucienu ar rallija auto

Ātruma Festivāla – Rallija „Kurzeme” organizatori festivāla „LMT Summer Sound” apmeklētājiem piedāvās unikālu iespēju izcīnīt braucienu ar īstu rallija auto īstā rallija ātrumposmā, kā arī „LMT Summer Sound” īpašo piedāvājumu – iespēju iegādāties biļetes uz šī gada Ātruma Festivālu par puscenu.

Lai to izdarītu, festivāla teritorijā jāsameklē Ātruma Festivāla – Rallija „Kurzeme” telts un jāsēžas pie rallija simulatora stūres, un jānobrauc viens ātrumposms. Ātrākais no braucējiem saņems iespēju augusta beigās sēsties blakus Liepājas rallistam Viktoram Lebedevam un izbaudīt, ko nozīmē brauciens ar N4 grupas Subaru Impreza pa kādu no rallija „Kurzeme” ātrumposmiem. Lai piedalītos sacensībās, vienīgais nosacījums būs pirms brauciena iegādāta Ātruma Festivāla biļete.

Tikai „LMT Summer Sound” festivāla apmeklētājiem par pusi no cenas būs iespējams iegādāties biļeti uz augusta beigās notiekošā Ātruma Festivāla – Rallija „Kurzeme” visiem pasākumiem – rallija ātrumposmiem un Ziemeļeiropas Freestyle Streetbike sacensībām, kā arī biļeti uz Latvijas dragreisa čempionāta 4. posmu – Ls 4.

„Sakām lielu paldies festivāla „LMT Summer Sound” rīkotājiem, ASRT rallija komandai, Liepājas Datoru Centram un Liepājas rallistiem – Viktoram Lebedevam un Normundam Verbelim par ieguldījumu šī pasākuma rīkošanā,” saka Ātruma Festivāla Rallija „Kurzeme” organizators Uldis Hmieļevskis. „Izmantojām iespēju nedaudz motoru sporta sajūtas iedot izbaudīt arī Latvijas viena no lielākā mūzikas festivāla apmeklētājiem.”

Rallija Kurzeme teltī varēs iegūt arī informāciju par sestdien, 13. jūlijā, Pulvera ielā notiekošajām Latvijas dragreisa čempionāta sacensībām, kur viena no intrigām ir, vai izdosies labot patreizējo Latvijas rekordu 400 metru distancē.

Ātruma Festivāls – Rallijs „Kurzeme 2013” norisināsies Liepājā 30., 31.augustā. Tā ietvaros norisināsies Latvijas un Igaunijas čempionāts rallijā, Latvijas čempionāts rallijsprintā un Ziemeļeiropas Streetbike Freestyle čempionāts. Biļete uz visiem rallija ātrumposmiem maksās 7 latus (ieeja uz atsevišķu ātrumposmu – 3 lati), bet uz visiem festivāla pasākumiem (rallija ātrumposmiem un Ziemeļeiropas Streetbike Freestyle čempionātu) – 10 latus.

Ātruma Festivāla –

Rallija “Kurzeme 2013” preses sekretāre Linda Brūdere,

tālr. nr.: +371 22008900,

e-pasts: prese@rallykurzeme.lv

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.