Liepājnieki dodas uz ralliju “Sarma”

Šajā nedēļas nogalē Gulbenē tiks aizvadīts Latvijas čempionāta posms rallijā, rallijsprintā un rallijreidā. Uz sacensībām Vidzemē dosies arī četras liepājnieku ekipāžas.

Rallijsprinta ieskaitē startēs divas liepājnieku ekipāžas – ar priekšpiedziņas Honda Civic startēs Jānis Vīksna ar stūrmani Intaru Iesalnieku. Jānis vairāk zināms kā ilggadējs un veiksmīgs Dana Lešča stūrmanis, bet jau otro sezonu arī pats viņš ir sēdies pie sporta auto stūres. ROAD ieskaitē liepājniekus pārstāvēs un par uzvaru cīnīsies Kaspara Borga un Andra Pāpes ekipāža, kura rallijsprinta čempionāta pirmajā posmā Ērgļos izcīnīja otro vietu.

Rallijreida ieskaitē startēs mūsu meitenes – Gita Laugale un Santa Daukste ar Mitsubishi Pajero. Savukārt pirms pirmās sporta automašīnas trasē dosies pieredzējušākā Latvijas nuļļu ekipāža Viktors Lebedevs/Vilmārs Mateuss. Šoreiz gan jābrīdina – ierastā Subaru Impreza vietā viņus redzēsiet ar sestās paaudzes Mitsubishi Lancer EVO – ar to pašu, ar kuru Viktors ar ļoti labiem panākumiem piedalījās Latvijas čempionāta sacensībās.

Plašāka informācija par sacensībām un rezultāti meklējami www.autorally.lv un www.autosport.lv.

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.