Minirallijā „Aizpute 2013” 14.jūlijā – tikai grants ātrumposmi!

Info: Dace Janova, 4rati.lv

Ar pirmo sacensību Jūrmalā 11.maijā sākās jaunais Latvijas Automobiļu federācijas Standartauto komisijas paspārnē izveidotais sacensību seriāls  – minirallijs.

Minirallija būtība – tajā var startēt jebkurš braukt gribētājs ar savu ikdienā izmantojamo automašīnu, ir nepieciešama vien nokārtota CSDD tehniskā apskate, stūrmanis un ķivere. Minirallijs ir lieliska iespēja bez īpašām investīcijām un tehniskiem auto uzlabojumiem izbaudīt rallija „garšu” un izprast tā pamatprincipus.

Tagad minirallija stafete tiek nodota tālāk Kurzemes puses organizatoriem.

Mazliet no vēstures  – 2008.gada rallijsprintā „Aizpute” tika sasniegta šī motoru sporta virsotne dalībnieku skaita ziņā. Togad Aizputē startēja 108 dalībnieki, neskaitot 36 ROAD klases braucējus.

Minirallijs „Aizpute” šogad 14.jūlijā uz tik daudzskaitlīgu dalībnieku pulku gan pagaidām vēl necer, tomēr pieredzējušie rallijsprintu „Aizpute”, „Kalnamuiža” un rallija „Kurzeme” rīkotāji sola, ka minirallija dalībniekiem šī sacīkste būs tikpat aizraujoša.

Dalībnieku pieteikšanās minirallijam „Aizpute 2013” no 1.jūnija interneta vietnē www.4rati.lv sadaļā „Sacensības un rezultāti”, te publicēts arī sacensību nolikums un citi dokumenti.

Miniralliju „Aizpute 2013” organizē B&K Rallijs, atbalsta Canon IB Serviss, Aizputes novads un Durbes novads.

Informatīvie atbalstītāji: www.4rati.lv, žurnāls „Top Gear” un „AutoEuro”.

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.