Pirmie Beta-Bagijs testi aizvadīti

Turpinot meklēt jauno Liepājas rallija talantu, kuram šajā sezonā tiktu piedāvāta iespēja startēt Liepājas Rallija Komandas sastāvā ar Beta Bagiju, aizvadītajā sestdienā notika pirmie testu braucieni. Pie bagija stūres sēdās desmit bērni vecumā no 5 līdz 7 gadiem, kuru starpā bija arī divas meitenes.

Atpūtas kompleksā „Pastaiga Mākoņos” bija izstumta speciāla trasīte, kurā arī jaunie sportisti varēja izmēģināt spēkus. Pēc pirmajiem apļiem iepazīšanās režīmā treneri un vecāki iedrošināja piespiest gāzes pedāli nedaudz dūšīgāk, un pamēģināt trasi lielākā ātrumā.

Treneru lomā iejutās gan Latvijas čempions beta bagiju disciplīnā desmitgadīgais Mārtiņš Sesks, gan viņa tētis Uldis Sesks.

Pirmajos testa braucienos līderis par vietu Liepājas Rallija Komandā vēl neizkristalizējās. Varēja just, ka pirmajos braucienos pretendentiem vēl ir liels respekts gan pret tehniku, gan arī zināmas bažas par savu braukšanas prasmi.

Pēc divām nedēļām 20.februārī (sestdienā) tiks rīkoti nākamie testu braucieni, kuros plānojam izvēlēties trīs labākos braucējus, ar kuriem tad tiktu aizvadīta nākamā – jau nopietnāka testu sesija. 20.februāra testu sesijā aicināti piedalīties arī bērni, kuri aizvadītajā nedēļas nogalē vēl pie bagija stūres nesēdās.

Atgādināsim, ka vienam Liepājas jaunajam talantam 2010.gada sezonā tiks bez maksas nodrošināts bagijs startiem Latvijas čempionātā.

20.februārī vienlaicīgi notiks arī Liepājas Rallija Komandas un B&K Rallijs rīkotas sacensības ledus braukšanā ar automašīnām (tas – pieaugušajiem). Sīkāka informācija gan par Beta Bagiju testu braucieniem, gan par ledus braukšanas sacensību norisi tiks ievietota Liepājas Rallija Komandas mājas lapā www.liepajasrallijs.lv.

Uldis Hmieļevskis
Liepājas Rallija Komandas menedžeris

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.