Rallijs „Kurzeme” – iestādīts leģendārais ķirsītis, sākta gatavošanās jaunajai sezonai

_MG_0672Piedaloties gan vainīgo ekipāžām, gan rallija „Kurzeme” organizatoriem, pagasta un novada vadībai, Liepājas rallistiem ar dziesmām un dejām aizvadītās nedēļas nogalē Vecpils pagastā tika iestādīts leģendārais ķirsītis – koks, kuru šī gada rallijā „Kurzeme” nolauza viena no sacensību dalībnieku ekipāžām.
Ķiršu stādiņu iepriekšējā dienā no Pūres Dārzkopības un Izmēģinājumu Stacijas uz Vecpili atgādāja Vecpils pagasta vadītājs Mārtiņš Bite, savukārt pie bedres rakšanas un stādīšanas visvairāk rallija direktors Uldis Hmieļevskis lika tieši abas „vainīgo” ekipāžas. Uz ķirsīša stādīšanu ieradās gan Toyota Celica ekipāža Kārlis Grīnvalds/ Ainārs Jankovičs, kuri pirmie šogad trāpīja pa kociņu un to nedaudz sakustināja, gan Vents Bičulis un Agris Roskošs, kuru BMW ķirsīti nocirta līdz ar pašu sakni.

Ķirsītis tika iestādīts iepriekšējā vietā, un, kā atzīmēja sacensību vadītājs Aigars Bite, tagad dažus gadus vajadzētu ralliju laist pretējā virzienā, lai kociņš paspēj ieaugties.
Ķirsītis tika nolauzts 30.augustā, kad rallijsprinta ekipāža Vents Bičulis/ Agris Roskošs nenoturējās uz ceļa vienā no Vecpils ātrumposma pagriezieniem. Jau īsi pēc notikušā rallija organizatori apsolīja, ka ķirsītis tiks iestādīts atpakaļ, jo tas ir viens no Vecpils un arī rallija „Kurzeme” simboliem. Ķirsītis auga ļoti viltīgā trases vietā, kurā ir kļūdījušās daudzas ekipāžas, taču vienmēr tās ir apbraukušas pagrieziena ārmalā augošo kociņu pa vienu vai pa otru pusi.

Raliju “Kurzeme 2009” atbalsta “EnergoRemonts Rīga”, “Lauma”, “Canon”, If apdrošināšana, Liepājas dome, Liepājas SEZ, Vega-1, Skandi Motors. Rallija “Kurzeme 2009” oficiālā televīzija – LTV7.

Plašāka informācija: Uldis Hmieļevskis, rallija „Kurzeme” direktors, tālr. 29440526

Foto autors: Aigars Tīdmanis, Go4speed.lv un rallija „Kurzeme” publicitātes foto

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.