Rallijs Liepāja-Ventspils 2013 tuvojas

Ir sācies jaunais 2013. gads un rallija fani sāk skaitīt atlikušās dienas līdz lielajam motorsporta pasākumam Kurzemes reģionā. Jau no 1. līdz 3. februārim šeit norisināsies ilgi gaidītais FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) otrais posms, kurš pierūcinās Liepājas, Kuldīgas un Ventspils apkārtnes ar specīgo rallija mašīnu motoru dūkoņu. Patreiz dalību jau pieteikuši pieredzējuši autosportisti no 10 dažādām valstīm, kuri iemēģinās Kurzemes slavenos ceļus, kuri pēc ERČ koordinatora Žana Pjēra Nikolā vārdiem, esot vietām salīdzināmi ar Somijas labākiem ceļiem. Interesanti arī būs vērot Baltijas braucējus, kuri noteiktus posmus ir veikuši vasarā pa grants segumu, tacu tie nav braukti ziemas periodā.

Ne katru dienu Latvijā norisinās šāda mēroga sporta pasākums, tādēļ ikviens ir aicināts apskatīt šo pasākumu klātienē, ņemot līdz siltu apģērbu, termosos siltus dzērienus, grilu ar desiņām un, protams, labu garstāvokli. Neaizmirstam par drošību, kas rallijā ir ļoti svarīgi, lai posmi noritētu bez problēmām un tie netiktu atcelti, skatītāju dēļ. Ja vēlaties, rallijs Liepāja-Ventspils piedāvā arī piedalīties rallija organizācijā, kā brīvprātīgais. Saraksts ar vakancēm pieejams šeit.

Tiem, kas netiek uz šo posmu, organizētāji nodrošina Rally Liepāja-Ventspils norisei sekot līdz arī Eurosport kanālā 59 pasaules valstīs, kur katras rallija dienas vakarā tiks rādīts raidījums par Latvijas posmu, ar notikumu kopsavilkumu otrdienā. Papildus tam, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā šos raidījumus retranslēs TV6 kanāls. Visu jaunāko informāciju par ralliju, biļetēm, naktsmājām u.c varat iegūt mājas lapā www.lvrally.com

Tiekamies dopos!

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.