Sākta Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015” biļešu tirdzniecība

Kurzemei 50

Visās Baltijas valstīs sākusies biļešu jeb skatītāja karšu tirdzniecība uz 27.-30.augustā Liepājā un tās apkārtnē notiekošo Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015”.

 

Latvijā Ātruma festivāla – rallija “Kurzeme 2015” biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “Bilesuserviss.lv”, Igaunijā – vietnē “Piletilevi.ee”, savukārt Lietuvā – “Bilietupasaulis.lt”. Biļetes var iegādāties arī piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 “top!” veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī “Skandi Motors” autocentros Liepājā un Rīgā.

 

Biļetes jeb skatītāja kartes cena iepriekšpārdošanā, līdz 23.augustam, ir 12 eiro, savukārt no 24.augusta tā maksās 15 eiro. Minētā biļete sniegs iespēju apmeklēt visus Ātruma festivāla pasākumus. Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas, apmeklējot pasākumu vismaz viena pieaugušā pavadībā un uzrādot vecumu apliecinošu dokumentu.

 

Vecpils krosa trasē, kurnotiks viens no aizraujošākajiem rallija ātrumposmiem,  un Rallija leģendu cīņa pulcēs izcilākos dažādu valstu un vecuma autosportistus,  kā arī būs izklaides un īpašas ērtības skatītājiem, ieeju nodrošinās visu ātruma festivāla pasākumu apmeklēšanai domātā skatītāja karte. To par 15 eiro varēs iegādāties arī pie ieejas Vecpils krosa trasē.

 

Ieejas biļete uz atsevišķām Ātruma festivāla sacensībām maksās 10 eiro un  būs nopērkama arī pasākuma dienā pie ieejas.

 

Ātruma festivālu – ralliju “Kurzeme 2015” atbalsta “LDZ Cargo”, Liepājas pilsēta, “Lauma Fabrics”, “Vega 1”, “Canon Biznesa Centrs”, “LDC Datortehnika”, “Cēsu alus”, oficiālais auto – “Nissan” no “Skandi Motors”.

 

Foto: Mārtiņš Vanags, Go4speed

 

Uzziņai:

 

Rallijs “Kurzeme” ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē “No garažās līdz uzvarai”, kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs “Kurzeme”.

 

Ātruma festivāla programmā iekļautas rallija un rallijsprinta sacensības, pirmais Latvijas čempionāts motorolleriem, rallija leģendu cīņa, Latvijas atklātais čempionāts ūdensmotosportā ātrumlaivām, Ziemeļeiropas čempionāts ielas motociklu triku braukšanā un “Bērnu rallija Kurzeme” superfināls. Gaidāma arī plaša kultūras un izklaides programma Liepājas klubos un uz brīvdabas skatuvēm.

 

Informāciju sagatavoja:
Dzintars Hmieļevskis
Rallija “Kurzeme” preses pārstāvis
mob. 25954279
e-pasts: dzintars@rallykurzeme.lv

Pievienot komentāru

Vārds:

E-pasts:

Mājas Lapa

Jūsu E-pasts netiks publicēts.